001-na-czym-polega-program

Opis programu

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat implantów stomatologicznych: jak przebiega zabieg, jak przygotować się do zabiegu, co może się stać jeśli zaniedbasz brak zęba lub kilku zębów, jakie są dostępne opcje leczenia i które rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie, weź udział w bezpłatnych spotkaniach w całej Polsce. Spotkania noszą nazwę „Seminaria dla pacjentów” i są organizowane w: Białymstoku, Bielsko-Białej, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Sopocie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu oraz innych polskich miastach. Liczba miejsc na seminarium dla pacjentów jest różna w zależności od kliniki i mieści się w przedziale od 5 do 15 osób. Podczas seminariów lekarze opowiedzą o implantach stomatologicznych i leczeniu oraz odpowiedzą na pytania pacjentów. Po zakończeniu części prezentacyjnej, dla chętnych odbędą się indywidualne konsultacje, dzięki którym dowiesz się jak powinno wyglądać i ile będzie kosztować Twoje leczenie. Jeśli wolisz umówić się na indywidualną konsultację, zaznacz to w formularzu zgłoszeniowym.

Jak zapisać się na seminarium lub konsultację?

Są dwa sposoby rejestracji na seminaria dla pacjentów i indywidualne konsultacje:

  1. wypełniając formularz na stronie internetowej („Zapisz się”)
  2. lub dzwoniąc pod numer telefonu: +48 603 242 433 (pn-pt 9:00-17:00 z wyjątkiem dni wolnych).

W obu przypadkach prosimy o odpowiedź na kilka prostych pytań i podanie danych, które pomogą klinikom współpracującym z Nobel Biocare skontaktować się z Państwem i umówić na dogodny dla Państwa termin. Aby umówić Panią/Pana na seminarium lub indywidualne konsultacje konieczne jest wyrażenie przez Panią/Pana obu zgód na przetwarzanie danych osobowych (przez Nobel Biocare oraz kliniki współpracujące z nami).

Po wypełnieniu zgłoszenia, trafi ono do biura Nobel Biocare Sp. z o.o., które zakwalifikuje Pana/Panią do programu oraz prześle Pana/Pani dane do kliniki najbliższej względem podanego w zgłoszeniu miejsca zamieszkania. W przeciągu maksymalnie 2 dni roboczych należy spodziewać się telefonu z recepcji kliniki w celu umówienia Pani/Pana na seminarium lub indywidualną konsultację.

Gdyby okazało się, że nie może Pan/Pani uczestniczyć w spotkaniu, bardzo prosimy o odwołanie swojego uczestnictwa.

Cena konsultacji: 99 zł

Zapisz się