Wygląd i zdrowie jamy ustnej są bardzo istotne. Jakość i bezpieczeństwo nowych zębów są równie ważne.

Aby spełnić zobowiązanie do wysokiej jakości usług, nasi stomatolodzy wybierają sprawdzone produkty, dzięki czemu mogą zaoferować najlepsze usługi przed, w trakcie i po leczeniu.

Wybrali współpracę z Nobel Biocare, pionierem w implantologii stomatologicznej, ponieważ mają zaufanie do jakości produktów tej firmy.

Pacjenci na pierwszym miejscu

W 1965 r. pierwszemu pacjentowi na świecie wszczepiono nowoczesne implanty stomatologiczne i były to właśnie implanty marki Nobel Biocare. Szwed Gösta Larsson z Gothenburga cierpiał z powodu braku zębów zanim profesor Brånemark, odkrywca zjawiska osteointegracji radykalnie i na zawsze zmienił jego życie, wszczepiając mu pierwszy tytanowy implant stomatologiczny do jamy ustnej. Pięćdziesięcioletnia tradycja i doświadczenie widoczne w asortymencie naszych implantów i rozwiązań stomatologicznych pomagają skutecznie leczyć miliony pacjentów na całym świecie - teraz i w przyszłości.

Współpraca z wiodącymi specjalistami

W Nobel Biocare jesteśmy dumni z naszej bliskiej współpracy z wiodącymi specjalistami z całego świata. Nasze ciągłe szkolenia kliniczne na temat produktów dla stomatologów i laboratoriów stomatologicznych dają pewność, że pacjent czuje, że jest w dobrych rękach podczas każdego kroku w stronę nowego uśmiechu.

Doskonałość naukowa i innowacje

Dobre samopoczucie jest naszą kluczową wartością. Dlatego ciągle inwestujemy w badania naukowe i innowacje oraz możemy przedstawić wyniki wieloletnich badań naszych produktów. Każdy nowy produkt jest starannie projektowany oraz testowany, aby dostarczyć bezpieczne i długotrwałe rozwiązania. Tradycja, która każdego dnia przekłada się na nową jakość życia osób takich jak Ty.

Dożywotnia gwarancja

Chcielibyśmy, aby każdy był zadowolony ze swoich nowych zębów. Dlatego Nobel Biocare oferuje stomatologowi dożywotnią gwarancję na implanty stomatologiczne. Więcej informacji o Programie Gwarancyjnym Nobel Biocare znajduje się na stronie internetowej http://nobelbiocare.pl/gwarancja/.

Wsparcie na całym świecie

Jesteśmy tutaj dla Państwa. Stomatolodzy z całego świata korzystają z produktów i rozwiązań Nobel Biocare. Dlatego niezależnie od tego, czy się przeprowadzisz, czy wyjedziesz na wakacje lub zmienisz lekarza, w okolicy zawsze będzie specjalista Nobel Biocare.

Jedynie produkty najwyższej jakości zapewnią najpiękniejszy i trwały uśmiech. Porozmawiaj ze stomatologiem o zastosowaniu rozwiązań stomatologicznych wysokiej jakości.